Producenci
O sklepie

Suplementy do naszego sklepu są wybierane wyłącznie przez lekarzy w oparciu o ich wieloletnie doświadczenie.

Urozmaicone odżywianie jest niewątpliwie bardzo ważnym czynnikiem utrzymującym nas w zdrowiu. Jest również istotnym czynnikiem w walce z różnymi chorobami. Suplementy diety dostarczają w skoncentrowanej formie składniki odżywcze lub inne substancje o działaniu żywieniowym. Ich stosowanie sprzyja uzupełnieniu codziennej diety deficytowej w niektóre składniki mineralne czy witaminy. Porównując procentową zawartość składników mineralnych i witamin w warzywach i owocach z lat 80-tych oraz obecnie, średnio jest ich mniej o 50%. Dobrej jakości suplementy pomagają nam te niedobory uzupełnić. W przypadku chorób suplementacja również staje się bardzo ważnym elementem leczniczym – czasami norma danego składnika odżywczego nie wystarcza, potrzebujemy go ponad normę.

Jednak nie wszystkie suplementy są dobre. Dlatego zanim suplement znajdzie się w naszym sklepie lekarze analizują składy poszczególnych produktów. Aby suplement był skuteczny, ważny jest jego skład, ilość użytych substancji, ich połączenie oraz postać chemiczna, aby był jak najlepiej przyswajalny przez organizm. Biorąc pod uwagę te wszystkie elementy lekarze dokonują wyboru suplementów, które będą najbardziej skuteczne w procesie leczenia bądź uzupełniania różnego rodzaju niedoborów.

Sklep SprawdzoneSuplementy.pl ściśle współpracuje z lekarzami Centrum Medycznym Św. Łukasza. Więcej informacji o Centrum znajdziecie Państwo tutaj.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl