Producenci

Joyday Probiotyk

Dostępność: na wyczerpaniu
Cena: 68,00 zł 68.00
ilość szt.

Opis

500 ml
 
Probiotyk Joy Day
 
Z uwagi na skład, polecany w terpiach probiotycznych przy:
 • Stanie dysbiozy organizmu i nieszczelności jelit
 • Chorobach układu pokarmowego
 • Chorobach autoimmunologicznych
 • Terapiach antybiotykowych
 • Chemioterapii i radioterapii
 • W celu wsparcia układu odpornościowego

PROBIOTYK JOY DAY w postaci płynnej charakteryzuje się m.in.: wysokim potencjałem witalności biologicznej oraz gotowością, znajdujących się w nim szczepów bakterii, do natychmiastowego zasiedlania całej przestrzeni jelit i ich znaczną zdolnością adhezji (przylegania) do nabłonka jelitowego.

Zawiera prozdrowotne metabolity wytwarzane przez szczepy bakterii probiotycznych zawartych w preparacie, w tym: związki antyseptyczne, kwasy organiczne, mikroelementy, witaminy oraz antyoksydanty, wspierające m.in. odbudowę prozdrowotnego składu mikroflory jelitowej człowieka.

W wyniku odpowiedniego i długotrwałego procesu hodowli swoistego konsorcjum szczepów bakterii probiotycznych, aktywowana jest ich naturalna witalność, właściwości symbiotyczne i synergiczne oraz ich zdolność do przetrwania w stresowym środowisku przestrzeni żołądka i początkowego odcinka jelita cienkiego.

Polecany w terapiach mających na celu odbudowanie prozdrowotnego składu mikrobiomu organizmu. Bez dodatku(ziół, owoców i warzyw). Polecany szczególnie osobom uczulonym na komponenty ziołowe.

Zawiera prozdrowotne metabolity wytwarzane przez szczepy bakterii probiotycznych w tym: związki antyseptyczne, kwasy organiczne, mikroelementy, witaminy oraz antyoksydanty.

 

Lista składników: Kompleks żywych szczepów bakterii probiotycznych

*min.6*107 jtk/ml w tym:

 1. Lactobacillus rhamnosus GG ATCC53103
 2. Lactobacillus rhamnosus LR 04
 3. Lactobacillus rhamnosus LMG 25626
 4. Lactobacillus acidophilus LA02
 5. Lactobacillus plantarum LP09
 6. Lactobacillus plantarum LMG 26655
 7. Lactobacillus paracasei LPC00
 8. Bifidobacterium breve BR03
 9. Bifidobacterium breve LMG13208
 10. Bifidobacterium animals ssp. lactis BS01
 11. Bifidobacterium longum LMG26652
 12. Streptococcus thermophilus FP4

Zawiera prozdrowotne metabolity wytwarzane przez szczepy bakterii probiotycznych w tym: związki antyseptyczne, kwasy organiczne, mikroelementy, witaminy oraz antyoksydanty.

Sposób przechowywania: Przechowywać w miejscu chłodnym i przyciemnionym (optimum 8-24oC). Po otwarciu najlepiej spożyć w ciągu 30 dni. Nakrętkę dobrze dokręcać.

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Uwaga producenta: Mogące powstawać: osad na dnie butelki, nalot „białego grzybka” na powierzchni, gazy oraz kwasowość napoju są efektem naturalnym. Nie należy przekraczać dziennej zalecanej porcji do spożycia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl